04:06

TEK. Nowoczesny jaskiniowiec - Kinderkulka

Książka czy tablet, miałam dylemat na pierwszy rzut oka. W zabawną historię oprawiony bardzo ważny temat.„TEK. Nowoczesny jaskiniowiec” wydawnictwa Kinderkulka to książka przeznaczona dla młodszych dzieci, którym rodzice jeszcze czytają książeczki lub którzy sami zaczynają składać pierwsze zdania. To prosta historia o owłosionym małym troglodycie imieniem Tek, który nie rozstaje się ze swoimi gadżetami tabletem smartfonem koputerem. Nie zauważa ani bliskich ludzi wokół siebie tylko klika i klika.Jego najlepszy przyjaciel Rex marzył by się pobawić z przyjacielem jak dawniej. Rodzice uciekali się do coraz drastyczniejszych sposobów, żeby tylko oderwać go od komputera. Tata rozważał nawet rozpalenie ogniska pod jego siedzeniem. 


Wybuchacz wybuchną octowy wulkan blondynek. Wszyscy znajdą w tej publikacji coś dla siebie. Najważniejszy jest morał, ale nie można zapomnieć o ciekawym wyglądzie tej książki. Forma tabletu bardzo podoba się dzieciom.

 Książka moją córkę zachęciła do pogłębiania wiedzy o czasach prehistorycznych. Trudniejsze słowa budują w dziecku ciekawość oczywiście, u nas nie obeszło się bez dokładnego wyjaśnienia, kim jest troglodyta. Książka idealna do nauki samodzielnego czytania a takie lubimy najbardziej.]5 komentarzy:

 1. Nie czytam takich rzeczy (;-)), ale wygląda i opisujesz to ciekawie...

  OdpowiedzUsuń
 2. Po tym zdjęciu patrzyłam z otwartymi oczami i nie wiedziałam czy to książka czy jednak tablet. Bardzo fajny pomysł - chwytny i dodatkowo niesie za sobą super przesłanie.

  OdpowiedzUsuń
 3. a ja cały czas byłam przekonana że to tablet :P i już pisałam, że nie lubię, że wolę papierowe, że elektronika jest blee... :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Wartościowa książka i w ciekawej formie graficznej.

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny pomysł na prezent. ;)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Blondynki kreatywnie , Blogger