10:23

PRZECIWSŁONECZNA MAPA POLSKI -OSŁONKA OD TULOKO


Nastał czas wakacji – dla dzieci, młodzieży i dorosłych to czas w pełni zasłużonego wypoczynku. Nie dla wszystkich jednak podróże i wycieczki wydają się samą przyjemnością. Wielu rodziców staje przed poważnym problemem – w jaki sposób przetrwać z dzieckiem długą podróż samochodem. Co zrobić, by uniknąć nudy? Czy przeciwsłoneczna osłonka na okno może zastąpić górę zabawek i zachęcić do poznawania naszego pięknego kraju?
Piękna słoneczna pogoda jest wymarzona na wakacje. Ale kiedy jedziemy autem, a za oknem nie tylko mocno grzeje, ale i świeci słońce, to podróż może być bardzo męcząca. Oczy dziecka są o wiele bardziej wrażliwsze na promienie słoneczne niż oczy osoby dorosłej, dlatego warto pomyśleć o zasłonkach na szyby, które ułatwią podróżowanie w słoneczny dzień i będą sporą atrakcją dla każdego małego podróżnika. Tuloko-Akcesoria Małego Podróżnika w swej ofercie posiada niezwykle przydatne podczas podróżowania, zwłaszcza w słoneczne dni osłonki na szyby z wyjątkowym wyglądem, a mianowicie w postaci Mapy Polski. Fenomenalny i genialny pomysł, by wykonać osłonkę dla małych podróżników. Wiecie, że Lena uwielbia mapy wiec mapa w samochodzie w tak kolorowym i czytelnym wydaniu to nasz
must-have.Jak widać wielką frajde sprawia Lenie podróżowaniem palcem po mapie, uwielbia odczytywać nazwy miast i smuć opowieści o smoku Wawelskim i Misiu Uszatku.
Na osłonce widnieje mapa, na której oznaczono większe miasta Polski oraz zaznaczone są kraje sąsiadujące z nami. Wybierając się w trasę, możemy obrazowo przedstawić dzieciom plan podróży, a tym samym wzbudzić w nich ciekawość do zwiedzania i podróżowania. Lena sama chętnie w jeden dzień zwiedziłaby cała Polskę od Tatry w pobliżu których mieszkamy po morze. Poza oryginalnym i wyjątkowym wyglądem osłonka cechuje się wysoką jakością wykonania.
Osłonka na szybę Tuloko składa się z siateczki oraz foli elektrostatycznej, która przyczepia się sama do szyby. Fenomenalne prawda ? 
W supermarketach mamy mnóstwo disneyowskich osłonek, które wykonane są z cieniutkiej siateczki często przepuszczającej światło, nie niosą ze sobą żadnych walorów edukacyjnych, a prócz tego często się odczepiają i prują, jednosezonowe. Naprawdę warto zainwestować w tą unikatową osłonke.

Słońce świecące w oczy jest w stanie rozdrażnić nawet najbardziej spokojnego szkraba. Mieliśmy kilka osłonek. Przeważnie z siateczki i niema co nawet porównywać nasza obecna osłonka jest wspaniała, ma uniwersalny rozmiar i pasuje do wszystkich modeli samochodówAlternatywa dla ciężkich, zwijanych rolet.Wszystkie produkty Tuloko są projektowane i powstają w 100% w Polsce. Więc wpieramy własna gospodarkę kupujac tak wpaniały produkt a to nie wszystko co firma Tuloko ma  w spwojej ofercie. Zapraszam na strone gdzie znajdziecie wspaniałe gadzety dzieki, którym każda podróż bedzie konfortowa. Śpiwór Podróżnika TULOKO skradł nasze serce a Stolik Podróżni przydał by sie mojej artystce.  Osłonkę można również dodatkowo zamocować przy pomocy przysawek załoczonych w koplecie  dodatkowo w prezencie otrzymujemy  naklejke „MAŁY PODRÓŻNIK”, którą można umieścić na szybie lub karoserii samochodu. Naklejka informuje, że w samochodzie jedzie dziecko.

TULOKO to nowa marka na polskim rynku. Wymyślona została przez dwie zaprzyjaŸźnione rodziny, które często razem podróżują. Wspólne doświadczenia i przygody pozwoliły im starannie przemyśleć i stworzyć w pełni funkcjonalne produkty, których brakuje na polskim rynku. TULOKO zdobywcą medalu na V Międzynarodowych Targach Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka w Kielcach.

10 komentarzy:

 1. Ale fajna... Nie dość że chroni przed słoneczkiem to jeszcze ma walory edukacyjne :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super sprawa, zawsze w długiej podróży dziecko może się czymś zająć i np. śledzić drogę i sprawdzać ile już przejechaliśmy ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślę, że to ciekawa opcja i na pewno może w chwilach nudy zająć uwagę dziecka dłużej, niż jakaś bajkowa ilustracja, a może przy okazji czegoś nauczy ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Rewelacyjna!!! Bardzo mi sie podoba!

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny pomysł na grafikę osłonki, uwaga dziecka może zostać przykuta do śledzenia pokonywanej trasy. :)
  Bookendorfina

  OdpowiedzUsuń
 6. ale czad! moja córka ma takie puzzle, ale ta osłonka to świetny pomysł i ma wiele zastosowań. Dziecko się uczy geografii nawet w czasie podrózy :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo fajny pomysł! Mój 5-latek właśnie zaczął interesować się mapami, więc na pewno mu się spodoba :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Całkiem fajny pomysł - choć wydaje mi sie nieco jasna

  OdpowiedzUsuń
 9. Pomysłowa to osłonka i estetyczna. I najważniejsze (dla Tygrysa), że jest żubr.

  OdpowiedzUsuń
 10. Fajny sposób na twórczą lekcję geografii rozbudzenie dziecięcej ciekawości poznawania świata

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Blondynki kreatywnie , Blogger