00:30

Pingwin


Luty nam się powolutku kończy więc szybko nadrabiamy kolejnego zwierzaka w projekcie Agi z bloga pomieszane-z-poplatanym. Zawsze temat staramy się pogłębić maksymalnie Tu nie ograniczając się tylko do zabaw czy prac plastycznych .


Leny zabawy ;
Z racji ze pingwiny żyją w dużych skupiskach nasz pingwinki poukładały się alfabetycznie. Literki napisałam markerem na pingwinach i nauka przez zabawę.
Waciki stały się krami lodowymi na naszej mapie dopasowała literki do wacików.
Powstał u nas mały pingwinek z koralików do prasowania .I takie słodkie dwa pingwinki z opakowań po jogurcie pomalowane farbami w kredkach .
Mamy też mini wersje Lapbooka do którego materiały pochodzą z tej strony polecam zrobić własny gdy córka była mniejsza bawiła się pingwinkami kolorami i cyferkami tu

Powstały tez foliowe pingwiny inspirowane kolejnym fantastycznym blogiem tuPingwinek z czarnych pomponów które zostały poukładane pęsetą .
Gdzie mieszkają pingwiny czyli mapa, figurki i karty Montessori .
  Piękna książka świat w obrazkach Morze i karta prac bieguny i ich mieszkańcy .


 
Polecamy również wspaniały film Marsz pingwinów córka wylała może łez oglądając piękny film .
Chciałam wam znacznie więcej pokazać niestety mój komputer padł jest w trakcie naprawy i niestety kilkanaście fajnych zdjęć przepadło większość mam zapisanych na deskach zewnętrznych całe szczęście ale mimo wszystko szkoda .Link do projektu w którym bierzemy udział tu

A tutaj link do wpisu organizatorki wraz z linkami do wpisów o pingwinach innych uczestniczek projektu.
Wpis w ramach projektu: Mały Pzyrodnik  tu


3 komentarze:

Copyright © 2016 Blondynki kreatywnie , Blogger