07:51

Kreatywne klocki BELTI - MeliJakiś czas temu dzieliłam się z Wami opinią o klockach Klocki Meli Basic, które podbiły serce blondyneczki. Tak jak byłam zadowolona z tamtych klocków, tak samo jestem zachwycona tymi klockami.

Piła łancuchowa 


KLOCKI BELTI dla małych konstruktorów, ale czy zaledwie 100 elementowego zestawu można coś skonstruować? Klocki zapakowane są estetyczne zgrabne, pudełeczko. Nasz zestaw zawiera 100 elementów, ale dostępne są zestawy z 50, 100 i 200 elementami.
Klocki zachwycają oryginalnym kształtem i kolorami, a wiadomo, że ładne kolory przyciągają uwagę dzieci. Plastik, z jakiego są klocki wyprodukowane, jest bardzo wysokiej jakości. Jak widzicie, każdy klocek jest taki sam i ma szerokość 1,5 cm i długość niecałe 8 cm i twej prostocie tkwi magia. W środkowej części klocka jest wgłębienie, dzięki czemu możemy je zginać, co daje nam więcej możliwości tworzenia. Klocki działają na zatrzask, z jednej strony klocka są wypustki, a z drugiej dziurki i takie innowacyjne rozwiązanie pozwala na połączenie poszczególnych elementów. 

Sprytne proste i fantastyczne dziecko ćwiczy docisk podczas składania elementów. Rozczarowała mnie trochę instrukcja, ponieważ klocki skierowane są do dzieci w wieku 3+ powinna ona być bardziej przejrzysta zawierać kilka zdjęć jak stworzyć daną budowlę. Obie z córką główkowałyśmy na początku jak wykonać czołg i ile elementów jest nam potrzebnych.
Budowle zrobione z BELTI — Meli są trwałe, a klocki mocno się trzymają. Ale zabawa klockami przede wszystkim uwalnia kreatywność, można wykonać projekty z instrukcji lub jak Lena tworzyć projekty własne i te klocki właśnie podczas kreatywnej zabawy idealnie się sprawdzają korona na głowę czy torebka, a nawet miecz ogranicza nas tylko wyobraźnia. Bardzo polecam klocki, są inne niż wszystkie często testowane przez dzieci wyginane rozczepiane i składane i nadal jak nowe a mamy je już jakiś czas.
Polecam klocki polskiej firmy Meli

slid2 komentarze:

  1. Pamiętam kiedyś były podobne za mojego dzieciństwa tyle tylko, że metalowe. Ile to się miało przy tym zabawy. ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. ale super :) my lubimy w domu bawić się klockami mamy różne zestawy lego i klocki Plus Plus z których tez można fajne rzeczy budować, drewniane tylko szybko się znudziły

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Blondynki kreatywnie , Blogger