00:48

Kreatywny zestaw


W nasze kreatywne rączki trafił bardzo kreatywny zestaw plastyczno-edukacyjny wydawnictwa AWM  - TECZKA  Zabawa i nauka
Zestaw idealny dla małego artysty. W poręcznej teczce z uchwytem zamknięte są kolorowe książeczki w sam raz do kreatywnej zabawy!


W skład kreatywnego zestawu wchodzi Książeczka z naklejkami "Wiosna z Zajączkiem" Mimo że święta dawno za nam Lena uwielbia kicaje i każda pora roku jest dobra na zabawę z zajączkami.Wytnij, naklej, pomaluj, czyli ulubione zadania kreatywnego dziecka. Książka pełna szablonów i kolorowych naklejek. Do tego zadania na spostrzegawczość, labirynty i 202 barwnych naklejek czego chęć więcej. Świetna, kreatywna zabawa-gwarantowana!

Zestaw zawiera trzy książeczki kolejna z nich to cudna malowanka " Małe księżniczki". Lena do tej pory nie przepadała za malowankami, lecz która dziewczynka oprze się  pięknemu zamkowi i ślicznym, księżniczkom. Proste ilustracje z grubą linią umożliwią dzieciom naukę estetycznego kolorowania bez wychodzenia poza obrys. Do książeczki dołączono zestaw naklejek, które podpowiedzą dziecku, jakich kolorów użyć.

Prawdziwym strzałem w dziesiątkę była książka niespodzianka "moje zakupy" dom i rodzina z naklejkami. Na stronach książki  zostały umieszcone listy zakupów, dzięki którym dziecko zapamięta, co trzeba kupić. Kolorowe naklejki należy dokleić w koszyku na sąsiedniej stronie, a przy każdym produkcie trzeba wpisać jego cenę i policzyć, ile będą kosztowały zakupy. Książka jest bardzo atrakcyjnie urozmaicona.

Książeczka edukacyjna, która pomaga dzieciom ćwiczyć umiejętności myślenia i kojarzenia. Stanowi nieodzowną pomoc w nauce liczenia i pisania. Rozwija spostrzegawczość i kreatywność.


U nas zestaw spisał się na medal, teczka idealnie nadaje się do przechowywania prac plastycznych.

7 komentarzy:

 1. Bardzo ciekawy zestaw :) W sam raz na wakacyjne lenistwo i świetną zabawę w ogrodzie!

  OdpowiedzUsuń
 2. świetna sprawa taka teczka !!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wiosna z zajączkiem, mieliśmy, dobra propozycja.Ćwiczenia "zakupy" bardzo ciekawa.

  OdpowiedzUsuń
 4. Takie zestawy to zawsze strzał w 10. Zakupy wprawie dla moich dziewczyn jeszcze za trudne, ale zawsze można zostawić na poźniej.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wow��moja córka byłaby zachwycona��

  OdpowiedzUsuń
 6. Czasem mi żal że Dusia coraz większa i nie lubi już tak mocno tego typu książeczek ;-)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Blondynki kreatywnie , Blogger