09:26

PREZENTY DIY NA DZIEŃ OJCAPotrzebujecie pomysłu na prezent na Dzień Ojca? Dzień Taty już za chwilę, więc musicie się śpieszyć. Przygotować prezent dla TATY to nie taka łatwa sprawa. Poniższe inspiracje będą aktualne cały rok, wtedy kiedy Tata będzie miał urodziny, imieniny.
Prawie każdy tata lubi samochody, wiec ramka w kształcie samochodu na pewno tacie przypadnie do gustu.
Ramka w kształcie samochodu z tektury falistej. Tektura w kilku kolorach (najlepiej w ulubionych kolorach taty i) klej magik. Kształt samochodu trzeba narysować i wyciąć również światła tablice rejestracyjne.
Przednią szybę wykonujemy z białego lub błękitnego papieru. Dziecko może narysować tatę i siebie tak też zrobiła Leną. Jak widać na zdjęciu podobną ramkę, zrobiła Lenka dwa lata wcześniej, w wersji ze zdjęciami, samochód był ozdobiony pieczątkami, wtedy Lenie sprawiało radość, odbijanie pieczątek.

Kartka z noskiem - portretem taty.


Kartkę z bloku olejnego składamy na połowę i wcinamy się centymetr w głąb kartki zginamy jak na zdjęci by powstał daszek. 


Daszek po otwarciu kartki wypychamy daszek do środka, by powstał nosek. Portret taty powstał przy użyciu kawy rozpuszczalnej i farb akwarelowych.4 komentarze:

  1. Jestem pod wrażeniem portretu.

    OdpowiedzUsuń
  2. Portret swojego taty wykonany samemu bardzo podnosi rangę prezentu, ponieważ jest to coś niepowtarzalnego, wyjątkowego i spersonalizowanego! Idealne na spędzenie z dzieckiem trochę wolnego czasu, jak i uwolnienie jego bujnej wyobraźni (która często nas zaskakuje). Jednakże abstrahując od tego, to każdy tata jest inny i ma różne zainteresowania. Mojemu z okazji Dnia Ojca kupiłam dwie bluzy patriotyczne, z których jest zadowolony i nosi z dumą! Pozdrawiam! :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Super sprawa. Takie DIY prezenty mają w sobie niesamowity urok. Uwielbiam takie wykonywać i dostawać :) A macie jakieś pomysły na prezent dla męża? :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Blondynki kreatywnie , Blogger