08:47

Zwierzaki cudaki - dzikie zwierzętaKsiążeczek o zwierzętach nigdy za dużo! Dlatego dzisiaj czas na kolejną ciekawą pozycję. Jednak tym razem nie będzie to żadna encyklopedia ani książka opisująca nam zwierzątka. Będą to natomiast zadania z naklejkami, dzięki którym nasze dziecko pozna różne Zwierzaki cudaki.
Całość jest naprawdę bardzo ładna i jakże kolorowa. Grafika jest taka barwna i wesoła, co widać już choćby po samej okładce :) Zbliżają się wakacje i warto mieć taką
 książek pod ręką, aby nasze maluchy mogły w ciekawy sposób spędzić wolny czas. Mowa tu o publikacji wydawnictwa AWM p.t. Zwierzaki cudaki. Co w nich takiego niezwykłego? A no to, że są świetnie wykonane. Prześliczna grafika, kolorowe obrazki, różnorodne zadania i przede wszystkim dużo naklejek ! Książka zawiera mnóstwo ciekawostek, np. jak śpi delfin? Jakie kolory widzą motyle? Jakie koty lubią pływać? Po co zebra  ma paski ?


Cudowny świat zwierząt tylko czeka na odkrycie! Poznaj tajemnice najbardziej niezwykłych z nich, od tych zamieszkujących sawannę – wielkich i dostojnych lwów, po najstarsze żółwie.

Ta wspaniała interaktywna książeczka wypełniona jest ciekawymi i zaskakującymi faktami ze świata dzikich zwierząt. Zawiera  również 505 kolorowych naklejek! Ich tematyka i sposób przedstawienia sprawią, że dzieci miło spędzą przy nich czas, nie będą czuły się przytłoczone zadaniami ani też nimi znudzone. Wszystko na wesoło, ciekawie i odkrywczo.Zabawa okazała się, być bardzo przyjemna, wciągająca a przy okazji doskonaląca też zręczność i precyzję. Dzieci dzięki tej książeczce poznają wiele różnorodnych gatunków zwierząt, a zabawa z nalepkami i zgadywankami pomoże w zapamiętaniu i przyjrzeniu się każdemu zwierzakowi z osobna. Pozostaje mi tylko zachęcić do zainteresowania prezentowaną publikacją, gdyż zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie.


 Lena uwielbia publikacje AWM jeszcze żadna z nich nas nie rozczarowała polecam nie tylko tą, ale inne książeczki z naklejkami  wydawnictwa AWM są wspaniałe edukacyjne estetyczne i przede wszystkim przekazują faktyczną widzę, którą ja sobie sprawdzam. Zdarzyło mi się w kilku grach domniemanie edukacyjnych znaleźć fakty wyssane z palca tu mam 100% pewność autentyczności informacji.

4 komentarze:

  1. Wyklejanka Lwa, my kiedyś z AWM wyklejałyśmy konika, córka uwielbia takie robótki.

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetna. Macie pokaźną kolekcję figurek.

    OdpowiedzUsuń
  3. naklejki, zagadki...i zwierzaki. Reewelacja!

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Blondynki kreatywnie , Blogger