23:07

Małe figlarne złapane w locie chwile ulotne jak motyl.Zdjęcia w formie papierowej są dla mnie wyjątkowe...
W każdej chwili mogę je przejrzeć-wracając do wyjątkowych chwil, które wydarzyły się w moim życiu, jak również w życiu moich Najbliższych. Dziś zaprezentuje wam fotokwadraty, które zyskały moją sympatię. Małe figlarne złapane w locie chwile ulotne jak motyl.


 Na stronie fotobum możemy kupić zestaw 20 lub 40  fotokwadratów, ze zdjęciami, które sami wybierzemy. Ich wymiar to 7,5 x 7,5 cm na grubym sztywnym papierze.
 Nie byłabym sobą, gdybym ich wam nie zaprezentowała w oryginalny sposób. Ale jak takie małe kwadraciki wyeksponować w pokoju czy sypialni?  Na pomysł wpadłyśmy dzięki warsztatom " Bliżej sztuki", w których obecnie bierzemy udział. Sztalugi chyba są najbliżej sztuki szczególnie malarstwa a zdjęcia to rodzaj obrazu, który chcemy zachować. Na sztalugach można eksponować zdjecia jak i dzieła dzieci. Tak więc mini sztalugi diy. Wykonane z kawałków drewna, którymi akurat mąż dysponował. Jak wykonać instrukcja foto;
mini sztalugi


 Gdy elementy zostały połączone, zostało pomalować sztalugi na uniwersalny, moim zdaniem kolor, czyli na biało.
Mini sztalugi to super sposób na przechowywanie fotokwadratów wszystkie razem się mieszczą i tylko od nas zalezy, które zdjęcie dzisiejszego dnia będziemy oglądać.
Całość prezentuje się fantastycznie. Lenka postanowiła, że do kilku kwadratów dokleimy tło by zdjęcia pasowały kolorystycznie do jej pokoju co faktycznie sprawiło, że całość przyciąga spojrzenia i każdy pyta co to ? ale fajne.

  
Fotokwadraty są również idealną alternatywą-na PREZENT. I nasze właśnie wraz ze sztalugami trafia do najbliższych. Mini sztalugi idealnie nadają się do weksponowania nie tylko zdjec ale i prac małych artystów.Mała niespodzianka, składając zamówienia przez ten link czytelnicy blondynki kreatywnie na starcie otrzymują 10% na zakupy w fotobum super prawda.

Zapraszam do zamówień na stronie, oraz do obserwowania profilu na Instagramie i na Facebooku

7 komentarzy:

 1. Rewelacja, uwielbiam takie artystyczne zabawy. Sztalugi wyglądają, jak ze sklepu, a zdjęcie będzie przypominać o wspaniałych chwilach :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdjęcia na sztalugach wyglądają świetnie :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki sztalugom zdjęcia natychmiast prezentują się w bardziej elegancki sposób, przynajmniej takie mam wrażenie. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Te sztalugi dodają uroku :) Bardzo oryginalny pomysł :). Nie widziałam jeszcze takiej propozycji :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mega są takie sztalugi zamiast klasycznej ramki do zdjęć!

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Blondynki kreatywnie , Blogger