02:30

Bajki na ścianie

Witajcie w poniedziałek weekend skonczył się za szybko chyba przez tą zmiane czasu hi hi Wszystko co dobre szybko się konczy weekend  był bajkowy. A wasze dzieci lubią bajki? 
Nasze bardzo a my bardzo lubimy wspólne rodzinne chwile, z miską popcornu. Mąż nawija klisze ja czytam bajki tak ,to nasze nie typowe kino domowe.
Wystarczy czysta biała ściana i cisza by przenieść się w magiczny świat bajek. Na pewno wiele z was pamięta zapach kliszy,gdy rozgrzewa się od żarówki. Wspomnienia z dzieciństwa powracają jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. A wszystkie te czary czyni mały rzutnik.

A Wy znacie te rzutniki możne macie i korzystacie lub leży gdzieś zapomniany na strychu?Lena uwielbia gdy jej czytamy, ma swoje ulubione bajki i mimo że sprzęt jest prehistoryczny  wywołuje mnóstwo euforii i ekscytuje tak jak, nas trzydzieści lat temu. Rzutnik ,projektor można zakupić na allegro i bajki ale warto popytać w rodzinie, możne ktoś ma i odda lub pożyczy frajda niesamowita polecam na weekendowe nietypowe wieczory.

1 komentarz:

  1. O matko pamiętam jak rodzice wyświetlali nam takie bajki.;) Ja niesttey nie miałam już takeigo sprzętu więc moje dzieci tego nie znają. Ale my z braćmi uwielbialismy te wieczorne bajki

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Blondynki kreatywnie , Blogger