06:24

Klocki po nad czasowe edukacyjne i wyjątkowe


Drewniane klocki kto ich lubi naturalne i niezniszczalne. Wersji z sylabami czemu nie. Nauka i zabawa czy można chcieć więcej .Takie wyjątkowe są klocki edukacyjne colorado Nauka idzie dużo lepiej w parze z zabawą,dlatego prócz książek kart prac szukam takich perełek dla blondynek. Według mnie to świetna pomoc dla dzieci wchodzących w świat sylab,czytania. Lena świetnie się bawiła przy szukaniu wyrazów. Zagrałyśmy w grę sylabowa. Gra polegała na tworzeniu wyrazów  i zapisywania ich na zmianę raz córka raz ja za każdy klocek przyznawałyśmy jeden punkt. W ten sposób ćwiczyła zapisywanie wyrazów.

Możliwości na zabawę jest dużo. Lena i Nela urządziły sobie zawody która ułoży najdłuższy wyraz. Zestaw zawiera 20 drewnianych klocków sześciany 2,5 cm na każdym boku znajdujemy inną sylabę. Łącznie mamy 114 sylab i samogłosek,grawerowane laserowo.Do wyboru są sylaby małe niestety nam przez pomyłkę duże dojechały. Klocki maja gładkie krawędzie i dla maluch i dla przedszkolaka super zabawa. 

Lena już czyta wiec dla nie klocki to czysta frajda zabawa kombinuje, układa tworzy własne słowa. 
Druga pomoc jaka do nas dotarła to jeden z zestawów sylab otwartych kurki z jajkami bardzo mnie interesowała jakość materiału z jakiego są wykonane.  Test gryzienia ślinienia przeszły pozytywnie hi hi .Nasza mała blondynka jest na etapie powtarzania odgłosów czyli onomatopeje.Młodsza blondynka się z nauka nie speszy na razie od peluchowanie trwa wiec cała uwaga się skupia na działaniach w tym kierunku.Lena zagrała w menory z kurkami i ma jeszcze, kilka innych pomysłów na ich wykorzystanie. Kurki maja gładkie boki ,sylaby są na białym tle więc odczytywanie ich nie sprawia trudności. Oferta jest bardzo bogata wiec warto zaopatrzyć się w tego typu zestawy by uatrakcyjnić naukę. Drewniane klocki z sylabami , cyferkami i inne pomoce można kopic tutaj colorado.info wato zagądać na fb drukarnia colorado.

1 komentarz:

Copyright © 2016 Blondynki kreatywnie , Blogger